top of page

Teatr w Polskiej Szkole 

  • 2 cze
  • 1 minut(y) czytania

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniach teatralnych dzięki środkom zgromadzonym przez Koło Rodzicielskie podczas wydarzeń szkolnych.


W dniach 8go i 13go marca, uczniowie klas szkoły podstawowej, wzięli udział w przedstawieniu teatralnym pt” O dwóch takich co ukradli księżyc” oraz

przestawieniu dla najmłodszych pt.” Kopciuszek”. Do teatru uczniowie udali się wynajętymi autokarami.


W sobotę 10go maja odwiedziła naszą szkołę Pani Ewa Becla, która zaprezentowała spektakl dla starszej młodzieży pt”Szymborska”.


W sobotę 17go maja ostatnia grupa gimnazjalistów uczestniczyła w przestawieniu teatralnym “Szkice o Polsce”, na który uczniowie udali się transportem publicznym do teatru POSK.






 
 
 

Comments


  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

©2022 by Polska Szkola Ealing. Proudly created with Wix.com

bottom of page