Władze Szkoły

Nasza szkoÅ‚a jest instytucjÄ… charytatywnÄ…, zarejestrowanÄ… przy rzÄ…dowej organizacji, tzw. Charity Commission. Za prowadzenie szkoÅ‚y odpowiedzialny jest ZarzÄ…d skÅ‚adajÄ…cy siÄ™ z pracujÄ…cych spoÅ‚ecznie (bez żadnego wynagrodzenia) powierników (ang. Trustees). ZarzÄ…d odpowiada przed wszystkimi rodzicami posiadajÄ…cymi dzieci w szkole na Walnym Zebraniu Rodziców, które obywa siÄ™ raz do roku.
Zarząd zatrudnia dyrektora, który odpowiada za sprawy dydaktyczne. Dyrektor sprawuje bezpośrednią kontrolę nad gronem pedagogicznym. Organizacją szkolnych imprez i wydarzeń zajmują się pracujący charytatywnie członkowie Koła Rodzicielskiego.

MountCarmel_220926_18690_MG_1951_edited.jpg

Anna Sobania

Prezes ZarzÄ…du

Prezes koordynuje prace Zarządu, reprezentuje Szkołę na zewnątrz i wraz z Zarządem jest odpowiedzialna za całokształt funkcjonowania szkoły.

Untitled

Sylwia Spek

Dyrektor

Dyrektor szkoły odpowiedzialna jest za Grono Pedagogiczne, za ustalenie i realizację programu nauczania, za wydarzenia szkolne, oraz za opiekę nad uczniami.