🎓 W sobotę 20go czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas AL2A i AL2B kursu A Level.
- 12 godzin temu
- 1 minut(y) czytania

Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań i wspomnień. Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wieloletnią współpracę, wsparcie i zaangażowanie, a naszym Absolwentom życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej oraz wielu sukcesów w realizacji marzeń.
Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć. Życzymy Wam, abyście z odwagą i pewnością siebie podążali własną drogą, nigdy nie zapominając o swoich korzeniach. Bądźcie dumni ze swojego polskiego pochodzenia, pielęgnujcie język, kulturę i wartości wyniesione z domu oraz naszej szkoły. Niech świadomość własnej tożsamości będzie dla Was źródłem siły i inspiracji, gdziekolwiek zaprowadzi Was przyszłość.🇵🇱
Gratulujemy wszystkim Absolwentom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach edukacji oraz życia!❤️
















Komentarze