top of page

Wizyta Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ambasady RP w Londynie

Mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt gościć w naszej szkole

delegację z Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ambasady RP w Londynie w składzie: Tomasz Rzymkowski, Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu ds. rozwoju i umiędzynarodowienia edukacji i nauki, prof. G. Górski, doradca Ministra Edukacji I Nauki, Piotr Semeniuk, dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej MEiN. Ambasadę RP reprezentowali: prof. Piotr Wilczek, Ambasador, konsulowie: T. Balcerowski i A. Tarnowska-Waszak, a także p. Szymon Szaran i Clarinda Calma.

Podczas tej wizyty nasi goście mieli okazję zapoznać się z bogatą historią naszej placówki, dowiedzieć się więcej o zdobytych przez nas nagrodach i wyróżnieniach, obejrzeć prace naszych uczniów oraz zobaczyć naszą szkołę w akcji podczas obchodu klas.

Zainteresowanie ze strony tak szacownych gości to dla nas ogromne wyróżnienie. Przez lata całe rzesze wolontariuszy, pracowników oraz rodziców przyczyniły się do tego by budować nasza polonijną placówkę, mamy nadzieję że godnie ją reprezentujemy oraz inspirujemy kolejne pokolenia Polaków za granicą. Dziękujemy za wizytę!

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


Yorumlara kapatıldı.
bottom of page