top of page

Złoty Sponsor PSS Ealing

Z wielką radością ogłaszamy, że Złotym Sponsorem Polskiej Szkoły Sobotniej im. Tadeusza Kościuszki na rok szkolny 2023/2024 została firma West London Accounting Limited.


West London Accounting Ltd to Polskie Centrum Finansowe z wieloletnim doświadczeniem. Główna siedziba biura znajduje się w zachodnim Londynie, pomimo to działa ona na terenie całej Wielkiej Brytanii. Świadczy profesjonalne usługi doradcze dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorstw i instytucji.


Aby dowiedzieć się więcej o szerokiej ofercie doradczej Złotego Sponsora naszej szkoły, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://www.west-london-accounting.co.uk oraz bezpośredniego kontaktu z West London Accounting:


West London Accounting Ltd

8 Royal Parade

London

W5 1ET

United Kingdom


02083542495


Dziękujemy za wkład naszego Złotego Sponsora w istnienie szkoły. Dzięki hojności firm takich jak West London Accounting Limited możemy zapewnić kolejnym pokoleniom młodych Polaków kultywowanie polskiego języka, kultury, wartości i tradycji w naszej małej ojczyźnie na Ealingu już od 1950 r.


EN version


We are pleased to announce that West London Accounting Limited has become the Gold Sponsor of the Tadeusz Kościuszko Polish Saturday School for the 2023/2024 school year.

West London Accounting Ltd is a Polish Financial Center with extensive experience. While its main office is located in West London, it operates throughout the United Kingdom. They provide professional advisory services to both individual clients and businesses and institutions.


To learn more about the wide range of advisory services offered by our school's Gold Sponsor, please visit their website at https://www.west-london-accounting.co.uk and feel free to contact West London Accounting directly at:

West London Accounting Ltd


8 Royal Parade

London

W5 1ET

United Kingdom


02083542495


We thank our Gold Sponsor for their contribution to the existence of our school. Thanks to the generosity of companies like West London Accounting Limited, we can ensure that future generations of young Poles can cultivate their Polish heritage.13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page