top of page

Wieczór integracyjny BINGO

Koło Rodzicielskie Polskiej Szkoły Sobotniej Ealing zaprasza na integracyjny wieczór Bingo!


Naszą szkołę tworzą uczniowie, ale nie byłoby ich gdyby nie zaangażowanie Rodziców.


Soboty w Polskiej Szkole dają wytchnienie wielu rodzicom, bo mają kilka godzin dla siebie, ale także, pozwalają na zaangażowanie się w społeczność polonijną oraz nawiązanie nowych znajomości z innymi Polakami w Wielkiej Brytanii oraz ich rodzinami, co w wielu przypadkach owocuje przyjaźniami na lata!


W ramach integracji naszej społeczności Rodziców i Opiekunów, Koło Rodzicielskie organizuje wieczór BINGO 11 listopada o godz. 18:30.

Jeśli nigdy nie mieliście okazji grać w Bingo, spróbujcie koniecznie, to super zabawa! A ponieważ gra w Bingo najlepsza jest ze znajomymi, koniecznie przyprowadźcie znajomych rodziców ze szkoły - oferujemy zniżkę 10% dla grup 10-osobowych z kuponem GRUPOWA10


Zachęcamy do wczesnego zakupu biletów, bo cieszą się ogromnym zainteresowaniem!

Podczas wieczoru Bingo, dostępne będą przekąski i napoje oraz gwarantowana jest przednia zabawa i wielkie emocje!!9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page