top of page

Ku pamięci bohaterów

W sobotę 2-go września 2023 poczet sztandarowy naszej Szkoły reprezentowany przez uczniów klas III gimnazjum oraz szkolna delegacja reprezentowana przez władze Szkoły wzięła udział w uroczystości upamiętnienia polskich lotników broniących angielskiego nieba w Bitwie o Anglię.

Niezmiennie od dziesięcioleci nasza Szkoła bierze udział w tej ważnej uroczystości.

Obecność naszych harcerzy, pocztu sztandarowego i uczniów wraz z rodzinami stanowi najlepszy przykład "żywej lekcji historii" przekazywanej kolejnym pokoleniom uczniów.

Złożenie biało-czerwonego wieńca w hołdzie dla polskich lotników jest wyrazem szacunku i pamięci dla naszych bohaterów w jakim wychowujemy kolejne pokolenie dzieci i młodzieży w naszej placówce.7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page