Brown with Foliage Pattern Fancy Thank You Postcard - 1.PNG

Złoty Sponsor

Z wielką radością ogłaszamy, że Złotym Sponsorem Polskiej Szkoły Sobotniej im. Tadeusza Kościuszki na rok szkolny 2023/2024 została firma West London Accounting Ltd.

West London Accounting Ltd to Polskie Centrum Finansowe z wieloletnim doświadczeniem. Główna siedziba biura znajduje się w zachodnim Londynie, pomimo to działa ona na terenie całej Wielkiej Brytanii. Świadczy profesjonalne usługi doradcze dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorstw i instytucji. Aby dowiedzieć się więcej o szerokiej ofercie doradczej Złotego Sponsora naszej szkoły, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej

oraz bezpośredniego kontaktu z West London Accounting:

West London Accounting Ltd

8 Royal Parade

London

W5 1ET

United Kingdom

02083542495

contact@wlasystem.co.uk

Dziękujemy za wkład naszego Złotego Sponsora w istnienie szkoły.

Dzięki hojności firm takich jak West London Accounting Limited możemy zapewnić kolejnym pokoleniom młodych Polaków kultywowanie polskiego języka, kultury, wartości i tradycji w naszej małej ojczyźnie na Ealingu już od 1950 r.

Dofinansowanie

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.
Nazwa zadania publicznego:  : „Szkoła (bardziej) polska. Wsparcie bieżącej działalności szkół polonijnych w Londynie w latach 2022-2023”
Kwota dotacji:
94787,50 zł w 2022 roku
94787,50 zł w 2023 roku
Całkowita wartość zadania publicznego: 1 074 335,10 zł
Zadanie publiczne  polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania.

znaki na stronie (1).png
Image by Hannah Busing

Wsparcie dla Szkoły

Zachęcamy wszystkich do wspierania naszej szkoły. Do zaoferowania mamy różne pakiety sponsorskie. Z ogromną wdzięcznością przyjmujemy również indywidualne wsparcie. Zapraszamy do rozmowy w szkole, bądź kontakt mailowy na prezes@szkola.org