Konkurs kartki wielkanocnej 2013

W sobotę 9 marca został ogłoszony konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w dwóch grupach wiekowych. W konkursie wzięły udział klasy 0-3 i 4-6.

Celem konkursu była pomoc młodzieży ze Wspólnot Neokatechumenalnych na Ealingu, którzy jadą w lipcu na spotkanie z papieżem z okazji Światowego Dnia Młodzieży do Rio de Janeiro.
Uczniowie przygotowali 100 kartek, które zostały przekazane młodzieży, a następnie sprzedawane w Niedzielę Palmową, po każdej Mszy Świętej w Kościele NMP Matki Kościoła na Ealingu. Kartki bardzo się podobały i wszystkie zostały kupione, a dochód z tej sprzedaży wyniósł £100.

Jury miało duży problem w wybraniu zwycięzców, gdyż wszystkie kartki były wyjątkowo piękne, a uczniowie włożyli dużo starań i pracy w ich wykonanie.

Organizatorzy konkursu jak również Młodzież ze Wspólnoty Neokatechumenalnej skadają podziękowania za pomoc i udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu.

Agnieszka Chmiel

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Chmiel za podjęcie się i przeprowadzenie konkursu oraz za zachęcenie uczniów do zaangażowania się w tak godny cel.
Podziękowania składamy także siostrze Joannie Marii Szponka za pomoc i wsparcie.

Dyrekcja i Zarząd Koła Rodzicielskiego

Lista zwycięzców konkursu na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

Zwycięzcy w klasach 4-6
1 miejsce Aleksandra Lewandowska – klasa 5b
2 miejsce Sandra Dębicka – klasa 5a
3 miejsce Hubert Gilas – klasa 5a

Zwycięzcy w klasach 0-4
1 miejsce Lucy Radford – klasa 3b
2 miejsce Anita Sumara – klasa 2b
3 miejsce Kamila Bryś – klasa 2c

Wyróżnienia:
Aleksandra Białkowska – klasa 1b
Nicole Boczkaja – klasa 2a
Lilly Bartnik – klasa 2b
Amelia Leśniak – klasa 3b
Zofia Boczkaja – klasa 0b
Aleksandra Dmytrasz – klasa 3a
Oskar Bradley – klasa 4a
Kacper Michalak – klasa 5b
Heidi-Alexandra Olbryś – klasa 5c
Krzysztof Ostrowski – klasa 5a
Olivia Sęk – klasa 6a

Back
...

„Sumienie świata woła o świadectwo prawdzie” – inskrypcja na pomniku katyńskim. W niedzielę 28.04.2019 roku na Cmentarzu Gunnersbury odbyły się coroczne uroczystości upamiętniające ofiary Zbrodni Katyńskiej. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Polskich Kombatantów. Program uroczystości obejmował: Wspólną modlitwę na okolicznościowej Mszy Św. „Za Ofiary Katynia i innych miejsc masowych mordów Polaków na Wschodzie” odprawionej w kościele […]

 79 Rocznica Masakry w Katyniu

...

W sobotę 2 marca bawiliśmy się na wspaniałej dyskotece karnawałowej. Mottem przewodnim były czasy PRLu. Zgodnie z tradycją i w tym roku Zarząd i Koło Rodzicielskie szkoły im. Tadeusza Kościuszki zorganizowali dyskotekę karnawałową. Tym razem powróciliśmy do czasów PRL-u, aby przybliżyć ten okres historii tym, którzy nie mieli okazji zakosztować uroków rzeczywistości PRL-u oraz tym, […]

 Dyskoteka karnawałowa – “PRLÓFKA”

...

W Sobotę, 17-ego września, nasza szkoła wzięła udział w Paradzie Halera, która przeszła ulicami Ealing-u. W paradzie wzięło udział około 300-stu osób, z tego około 110 związanych z naszą szkołą (dzieci, nauczyciele, rodzice). https://www.youtube.com/watch?v=EEx6WE7_F5A https://www.youtube.com/watch?v=161tKpRuww4 https://www.youtube.com/watch?v=6SoyZ8pCarM

 Parada im. gen. Hallera